Kombi Servisi

Soğuk havalarda evinizi ısıtan, dilediğiniz zaman yaz ve kış aylarında sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombiler hayat kalitenizi arttıran elektronik cihazlardır. Isı ayarı yapılabilen ve evinizin sıcaklığını sabit bir derecede tutan kombileriniz için tamir, bakım ve yedek parça ihtiyaçları artık Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi servisi güvencesinde!

Hayatınızı kolaylaştıran ve hayat kalitenizi yükselten bu cihazlar diğer tüm elektronik cihazlar gibi zaman içerisinde yıpranabilir, performansından uzaklaşabilir ve hatta çalışmaz hale gelebilir. Kombi servis hizmetleri firması Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak kombilerinizin bakımlarını yapıyor; arızalarını gideriyor gerektiği takdirde de orijinal yedek parça temin ederek, kış aylarında zorluk yaşamanızın önüne geçiyoruz.

Kombi Servisi Olarak Tüm Markalarda Hizmetler Veriyoruz

Kombiler için bakım ve tamir hizmetleri veren firmalar arasında farkını ortaya koyan Denizli Klima Kombi Teknik Servisi, tüm marka ve model kombiler için profesyonel “kombi servis” hizmetleri sunmaktadır. En çok hizmet verdiğimiz markalar sırasıyla Arçelik, Ariston, Airfel, Baymak, Baykan, Beko, Bosch, Buderus, Demirdöküm, ECA, Immergas, Ferroli, Maktek, Vaillant, Viessmann, Vestel, Vaillant ve daha pek çoğudur.

Kombi Servisi Haftanın 7 Günü Bakım Hizmetleri Veriyor

Kombiler tıpkı klimalar gibi zaman içerisinde yıpranır, verimlilikleri düşer ve kullanıcısına daha maliyetli hale gelebilir. Bu sebeple özellikle kış aylarına girilmeden kombilerin bakımları yapılmalıdır. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi personelleri, talepleriniz doğrultusunda en kısa zaman içerisinde sizleri ziyaret eder.

Kombilerin çalışmasına engel teşkil eden ya da performansını düşürebilecek sorunların olup olmadığını tespit eder ve kombileri kullanıma hazır hale getirir. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi personellerimiz bakım işlemlerini gerçekleştirirken detaylı bir şekilde incelerler.

 • Öncelikle ısıtma tesisatı kontrol edilir, kombinin bir parçası olmasa da verimliliğini ciddi oranda etkilediği için bu incelemeler yapılır.
 • Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı tespit edilir.
 • Tüm parçalarının kirlilik kontrolleri yapılır.
 • Emniyeti test edilir.
 • Isıtma ve sıcak su üretimi verimliliği incelenir.
 • Sıcak su borularında biriken kirlerin olup olmadığına bakılır varsa borular temizlenir
 • Filtrelerinin temizliği yapılır.

Kombilerin yıllık periyotlarda bakımının yapılması, özellikle kış aylarında en büyük yardımcınız olan bu cihazların ömrünü uzatacaktır. Zamansız arızalanmaların önüne geçilmesi, henüz ciddi bir problem yokken aksaklıkların tespit edilmesi ancak bakım işleminin aksatılmaması yoluyla belirlenebilir. Aynı zamanda güvenliğiniz için de “kombi servisi” hizmetleri alarak cihazlarınızın bakımlarının yapılması elzemdir. Bakımı yapılan ve işlevinde problem olmayan kombiler yakıt tasarrufu yapılmasını sağlar ve verimli bir şekilde çalışır.

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi Hızıyla Fark Yaratıyor

Genellikle zamanında bakımı yaptırılmayan kombiler, zaman içerisinde arızalanabilir. Farklı şekillerde meydana gelen problemlerin çözümünde Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi bakım servisi uzman teknisyenleri müşterilere hizmet vermektedir. Arıza taleplerinin oluşturulmasından sonra en kısa süreç içerisinde talep sahiplerine geri dönülür ve kombi arızaları için ziyaret gerçekleştirilir. Konusunda profesyonel teknisyenlerimiz Denizli Klima Kombi Teknik Servisi hizmet kalitesini yansıtmak için hızlı ve kesin çözümlerle müşterilere hizmet vermektedir. En çok karşılaşılan kombi arızaları arasında;

 • Kombilerin ayarlarının yanlış yapılması, gaz problemlerinin olması, vanaların çalışmaması vb. sebeplerle kombilerin hiç çalışmaması,
 • Termostat ayarının yanlış yapılması, boruların tıkalı olması sebebiyle kombinin hiç ya da kısmen ısıtmıyor olması,
 • Bağlantı noktalarında meydana gelen hasarlar, genleşme tankında problem olması gibi sebeplerle kombinin su akıtması,
 • Bakımının yapılmaması, vanalarda meydana gelen problemler sebebiyle basınç artması,
 • Fanlarda arıza oluşması, vanada problem olması ya da motorların arızalanması sebebiyle gürültülü çalışması vb. sorunlar görülmektedir.

Tüm kombi markaları ve modelleri için tamir hizmeti veren Denizli Klima Kombi Teknik Servisi; yerinde müdahalelerle müşterilerine en kısa süre içerisinde en kaliteli hizmetleri vermektedir. Tespit edilen arızaları tamir ederek, gerektiği durumlarda ise arızaya sebep olan aksamları değiştirerek servisimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi Sadece Orijinal Yedek Parça Kullanıyor

Kombilerin bakımı yapılırken ya da kombilerde herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda; sektöründe öncü Denizli Klima Kombi Teknik Servisi personelimiz kombiyi incelerken kimi zaman kırılan, bozulan akşamlarla karşılaşabiliyor. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak bu gibi durumlarda yerine orijinal ve kaliteli yedek parça temin ediyoruz.

Sadece ucuz olduğu için kalitesiz yedek parçaları müşterilerimize sunup onların güvenliğini tehlikeye atmıyoruz. Zamanında tespit ettiğimiz aksam aşınmalarını engelleyip daha büyük problemlerin çıkmasının önüne geçiyoruz. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi “kombi servisi” olarak sadece gerektiği durumlarda aşınan parçaları yenisiyle değiştirerek ileriki dönemde ortaya çıkacak daha ciddi problemlerin önünü kesmiş oluyoruz.

Kombi yedek parçalarının değiştirilmesiyle birlikte; kombilerin verimleri artıyor, kullanıcıların güvenlikleri korunuyor, ısıtma performansı yükseliyor, yakıt tüketiminden tasarruf sağlanıyor. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak geniş yedek parça ürün yelpazemizle, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmek için stoklu çalışıyoruz. Kombi parçalarının hangisinin bozulacağının malum bir garantisi yok; bu sebeple müşterilerimizi kombi yedek parça temin etmek için bekletmiyoruz.

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi bakım servisi hizmetlerimizle Denizli‘nin tüm bölgelerindeki müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz, geniş hizmet ağımız ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile bize ulaşmak için tek yapmanız gereken bizi aramak ya da mesaj göndermektir.

Markamızı temsil ettiğinin bilincinde olan güler yüzlü kombi servisi personellerimiz, kombiniz ile ilgili yapılan işlemlerin tüm süreçleriyle ilgili bilgi aktararak şeffaf bir servis sürecini yürütürler. Kullanıcı hatasından kaynaklı bir aksaklık yaşanırsa, müşteriler bu konuda uyarılır ve güvenliklerinin sağlanması adına detaylı olarak bilgilendirilirler.

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi Tüm Denizli’de Hizmet Veriyor

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak uzman kadromuzla müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vererek farkımızı ortaya koyuyoruz. Denizli’deki mobil servis ağımız sayesinde Avrupa ve Asya yakasında müşterilerimizin bakım ve tamir ihtiyaçlarına çoğu kez aynı gün içerisinde çözümler üretiyoruz.

“En iyi kombi servisi” olarak Denizli’de sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratan firmamız, müşterilerine sürdürebilir memnuniyet sağlamaya yönelik hizmet anlayışını benimsiyor. Sadece arıza ya da bakım taleplerinin açıldığı süreç içerisinde de değil, hizmet sonrası süreçte de müşterilerine profesyonel ve güvenilir teknisyenleriyle profesyonel hizmetler vermeyi sürdürüyor.