Kombi Bakımı

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi servisi olarak Denizli genelinde kombi bakımı hizmeti sağlamaktayız. Tüm marka ve modellerdeki kombilerin bakımı, konusunda uzman ve profesyonel  kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Firmamız, kombi bakımı ile ilgili tüm bakım prosedürlerini A’dan Z’ye yerine getirmektedir. Özellikle kış aylarına girilmeden yapılan kombi bakımları sırasında; kombilerin genel kontrolleri yapılır, detaylı inceleme süreçleri yürütülür ve böylece kullanıcıların güvenliğinden emin olunur.

Belli aralıklarla kombi bakımı yapılması güvenlik problemlerini ortadan kaldırmanın yanı sıra; cihazın ömrünü de uzatmaktadır. İç ya da dış aksamında işlevini kaybeden parçaların değiştirilmesi, hava filtrelerinin temizlenmesi, sıcak su borularının içinde zaman içerisinde oluşan tıkanıklıkların giderilmesi gibi tüm işlemler gerçekleştirilir.

Kombi Bakım Servisi

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi bakım servisi olarak uzman personellerimiz kombi bakımı yapılmasının ne denli önemli olduğunun bilincindedir. Su, gaz ve elektrik ile çalışan hassas bir sistem olması, güvenlik endişelerini de beraberinde getirmektedir. Kombi bakımı yaptırıldığı zaman cihazın verimi %100 seviyelerine ulaşır.

Verimli çalışan tüm parçaları düzgün işleyen bir kombi bakımı yapılmayan kombilere nazaran çok daha uzun ömürlü olur. Kullanıcılar daha konforlu bir şekilde yaşarlar, hem ortamın hem de suyun sıcaklığını diledikleri gibi ayarlayabilirler. Üstelik tüm parçaları sorunsuz işleyen bir kombi gereksiz yakıt harcamaz ve elektrik tasarrufu yapılmasını sağlar.

Yılda bir kez düzenli olarak kombi bakımı yapılması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bu kontroller yapılmadığı takdirde kombinin ömrü kısalır, parçalarının ya da tesisatın tıkanması sonucu ekonomik olarak zarar verir, tamiri mümkün olmayan arızaların oluşmasına yol açabilir ve hatta kombi tamamen kullanım dışı kalabilir. En kötü senaryonun ise can ve mal kaybına yol açabileceğinin farkında olarak uzman personellerimizle birlikte en etkin çözümleri sunmaktayız.

Kombi Bakım Süreçleri

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak kombi servisi hizmeti veren firmamız kombi bakımlarını gerçekleştirirken, sonrasında bir problem çıkmaması adına tüm kontrolleri detaylı olarak yapmaktadır.

  • Cihazda zamanla oluşan tozlar temizlenir,
  • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
  • Kombinin çalışması için gerekli tesisat filtreleri sökülür ve yıkanır,
  • İçerisinde birikmiş olan kirli sular tahliye edilir.
  • Genleşme tankının basıncı ölçümlenir,
  • Yanma odası sökülerek içerisinde biriken kir ve toz temizlenir.
  • Fan test edilir, herhangi bir sorun tespit edildiği takdirde temizlenir.
  • Kaloriferler dönüş filtresi kontrol edilir, temizlenir
  • Bakımı yapılan parçalar özenle bir araya getirilir, gerekli miktarda su doldurulur.
  • Son olarak kombinin gaz ayarları kontrol edildikten sonra gaz kaçağının olup olmadığına bakılır ve bakım işlemi tamamlanır.

Kombi bakımı konusunda uzman teknisyenlerimiz müşteri taleplerimiz doğrultusunda tüm bu hizmetleri yerinde gerçekleştirir. Yapılan işlemler müşterilere özenle anlatılır. Kombi kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar açıklanır ve gerekirse kullanıcılara uymaları gereken talimatlar tekrar hatırlatılır.

Kombi bakımı denilince kalitesiyle ön plana çıkan Denizli Klima Kombi Teknik Servisi firmamız 50’den fazla uzman personelleri ile Denizli’nin her köşesine hizmet sağlamaktadır.Uzman teknisyenlerimiz kombilerin bakımını yaparken kimi zaman yıpranmış, kırılmış ve işlevini kaybeden aksamları tespit edebilirler. Bu gibi bir durumda Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi servisi çalışanları müşterilere orijinal yedek parça temin ederler.

Kalitesiz yedek parçaların kullanımı kullanıcıların hem güvenliği hem de kombilerin verimliliği açısında tehlike arz ettiği için, kesinlikle bu tarz yedek parçalar kullanılmaz. Her marka ve model kombinin bakımını yapan firmamız, müşterilerine orijinal yedek parça hizmeti de sunmaktadır.Genellikle elektronik cihazların tamirinde yedek parçanın gerektiği tespit edildiğinde, tamirin uzun süreceğine dair bir kanı oluşur.

Orijinal yedek parçaların getirtilmesi, tekrar ziyaret sağlanması ve tamirin tamamlanmasının zaman gerektirdiği doğrudur. Ancak bizim hizmet anlayışımızda hizmet verdiğimiz müşterilerin bekletilmesi yoktur. Bu sebeple orijinal yedek parça stokumuzu geniş tutuyoruz. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi bakımı için gereken tüm yedek parçaları barındırdığı için müşterimizi bekletmeden, servislerimize tedbirli gidiyoruz.

Kombi Bakımı Hizmet Anlayışımız

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi kombi bakımı alanında oldukça titiz çalışmaktayız. Kombi sisteminin hassaslığı, sürecin güvenlik için tehlike arz edebilmesi gibi durumlar, uzmanlarımızın da hassaslığını arttırmaktadır. Biz her hizmet verdiğimiz müşterinin kombiyi güvenle kullanacaklarından emin olmadan servis yerinden ayrılmıyoruz.

Elbette ki kombinin iyi ısıtması, veriminin yükselmesi ve ömrünün uzaması çok önemlidir. Ancak bizim önceliğimiz kullanıcıların güvenliği. Kombi patlamalarıyla ilgili haberleri hepimiz duyuyoruz. Hayat konforunu arttırmak için kullanılan kombilerin hayatlara mal olması kadar ironik bir ihmali kabul etmemiz mümkün değil. Bu sebeple müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi bakım servisi olarak önceliğimizin değil zorunluluğumuzun olduğunu biliyoruz.

Kombi bakım servisinde atlanan bir ayrıntı, sıkışan borular, basıncın yanlış ayarlanması ya da gözden kaçan tesisat problemlerinin yol açabileceği problemleri maalesef öngörebiliyoruz. Kombi bakımı tamamlandıktan sonra; kombiyi denemeden ve müşterilerimizi bilgilendirmeden kesinlikle hizmetimizi sonlandırmıyoruz.

Güvenilir personelleriyle kalitesini hizmetinin bir parçası haline getirmeyi başaran Denizli Klima Kombi Teknik Servisi kombi bakım servisi, personellerinin uzmanlığına da bu doğrultuda çok dikkat ediyor. Evet bazı konularda okullu olmak önemli olmayabilir ancak bizim işimiz için bu durum geçerli değil. Teknisyenlerimizin uzmanlığı belgelidir. Biz firma yönetimi olarak kendi evimizde hizmet almayı tercih etmeyeceğimiz hiçbir personeli, bünyemizde barındırmıyoruz.