Klima Yedek Parça

Klima servisi olarak klimaların bakımı, onarımı ve tamirini yapmaktayız. Bu aşamalar esnasında tespit ettiğimiz aksaklıklar klimaların veriminin ilk zamanlardaki haline getirilmesi adına oldukça önemlidir. Zamanla yıpranan, aşınan ve kırılan parçalar tespit edildiği takdirde bunların yerine, yeni parçaların koyulması gerekmektedir.

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak klima yedek parça hizmetimizle de hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz ve müşterilerimizin uzun süre kullanabilecekleri ürün alternatifleri sunuyoruz. Tüm marka ve model klimalar için orijinal ve birinci sınıfta kalitedeki  klima yedek parçaları Denizli Klima Kombi Teknik Servisi firması olarak temin etmekteyiz.

Klimaların periyodik olarak bakımının yapılması, ömürlerinin uzun ömürlü olması adına kritik öneme sahiptir. Klimaların iç ve dış üniteleri ile ilgili detaylı incelemeler yapılır. Klimaların çalıştığı mekanlar ve kullanım sıklıklarına bağlı olarak belirlenen periyotlarda yapılan bakımlar esnasında R-22 gazı kontrol edilir, drenaj hattı temizlenir, elektrik akımlarını ölçümlenir, fan pervaneleri temizlenir, soket bağlantıları gözden geçirilir, borularda kaçak olup olmadığına bakılır; kısacası klimanın tüm parça ve bağlantıları teknisyenlerimiz tarafından gözden geçirilir.

Tüm bu kontroller aşamasında bazı parçaların işlevini yerine getiremeyecek derecede yıprandığı ya da kırıldığı gözlenebilir. Bu durumda klima yedek parça hizmetimiz devreye girer ve bakımı yapıldıktan sonra yedek parça gereksinimi olan klimaların marka ve modeline uygun ve kaliteli yedek parça takılır.

Yedek parça gereksiniminin ortaya çıktığı diğer bir durum ise arıza kaydı oluşturulmasıdır. Verimliliği azalan, su akıtan, elektrik kaçağı olan, ısıtıp soğutmayan ya da tamamen kullanım dışı kalan klimalar ile ilgili arıza kaydı oluşturulduğunda klima yedek parça ekibimiz gerekli tetkikleri yapar. Arızanın kaynağı tespit edilir ve parçalardan birinde sorun varsa, yedek parça kullanılarak arıza giderilir.

Yedek parçanın kalitesi, klimanın marka ve modeline uygunluğu tamir sürecinin başarıyla tamamlanması adına kritik öneme sahiptir. Dayanıksız ve ucuz yedek parçalar, klima arızalarının kısa sürede tekrar etmesine sebep olabilir aynı zamanda daha büyük arızaların oluşması için de uygun ortam yaratabilir.

Klima Yedek Parça Hizmeti

Klimaların bakımlarının zamanında yapılmaması ve hatalı kullanımlar sonucunda bozulması yedek parça ihtiyacını doğurmaktadır. Özellikle yoğun kullanılan cihazlarda yedek parçaların orijinal parçaları aratmaması, cihazın verimliliği açısından da çok önemlidir.

Yedek parçalar önemsenmeyecek derecede basit aksamlar değildir. Yedek parçaların orijinalliği ve kalitesi cihazın verimini, kalitesiz yedek parça kullanımına kıyasla ciddi oranda arttırır. Sadece fiyatı düşük olduğu için tercih edilen yedek parçalar maliyet avantajıyla ön plana çıksa da zaman içerisinde daha büyük zararlara yol açar.

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi klima servisi olarak müşterilerimize anlık maliyet avantajları sağlamanın kalite standartlarımıza uymayacağının bilincindeyiz. Bu sebeple klima yedek parça hizmeti sunan firmalar arasında kalitemizle uzun soluklu memnuniyet sağlıyoruz. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak birçok markanın orijinal yedek parçalarını içererek geniş ürün yelpazemizle klima yedek parça farkımızı yansıtıyoruz.

Kısıtlı ürünlerle değil, klima arızalarının genel kapsamı düşünerek oluşturduğumuz yedek parça hizmetlerimizle amacımız, müşterilerimizin sorunlarına hızlı çözüm üretmektir. Bu sebeple elimizde geniş yelpazedeki ürünleri barındırıyoruz; böylece klima yedek parça temini için zaman kaybedip, müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasını ertelemiyoruz.

Orijinal Klima Yedek Parça Avantajları

Orijnal yedek parça kullanımı sonucunda klimaların performansları artar; yazın daha iyi soğuturken kışın daha iyi ısıtır. Enerji tasarrufu sağlanır. Kaliteli yedek parçalar kullanıldığı zaman klimanın tüm parçaları ile uyum gösterir böylece fazladan elektrik enerjisi harcamadan ihtiyaçlara yanıt verir. Sadece ucuz olduğu için tercih edilen kalitesiz yedek parçalar zaman içerisinde orijinal parçalara nazaran daha çabuk bozulur böylece saha sık değiştirilir.

Üstelik klimanın diğer aksamlarıyla yeterinde uyum içerisinde çalışmayabilir bu sebeple klimada farklı sorunlar çıkmasına sebep olabilir. Klimanın ömrünü kısaltır ve hatta can güvenliği için tehlike arz edebilir. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak klimanızın bakım ve onarım masraflarınızı azaltmak, cihazınızın performansını yükseltmek, giderilemeyecek arızaların oluşumu engellemek için orijinal yedek parça tercih etmenizi öneriyoruz.