Klima Bakımı

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak müşterilerimizin klimalarıyla ilgili A’dan Z’ye hizmet vererek bakım çalışmalarını hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak klima bakım sürecinin ne denli önemli olduğunun farkındayız.

Klima bakımı doğru ve özenli yapıldığında, ileriki dönemlerde yaşanabilecek arızaların önlendiğini ve klimadan alınan verimin maksimum seviyeye çıkacağını biliyoruz. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi Klima bakım servisi olarak verdiğimiz hizmetlerin tamamında mutlak müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Uzman Servisimiz Gücencesiyle Klima Bakımı

Talebiniz doğrultusunda yapılan klima bakımı servis çalışmaları sırasında klimanız detaylı olarak incelenir, aksaklıklar tespit edildiği takdirde gerekli onarımlar yapılır. Klima bakımı alanında uzman, profesyonel ve güvenilir ekibimiz öncelikle klimanın iç ve dış ünitelerindeki elektrik akımlarının ölçümünü yapar.

Klima bakımı esnasında elektrik kaçağı var mı, voltaj değerleri doğru mu, tespit edilir. Daha sonra iç üniteler genel olarak kontrol edilir; parçaları aşınmış mı, klimanın genel verimliliğini etkileyecek bir unsur var mı, incelenir. Ünitelerde bulunan elektronik kartlar kontrol edilir, boru hattının izolasyon kontrolleri yapılır, kablolar aşınmış mı teker teker incelenir.

Hava filtrelerinin temizliği yapılır ki genellikle bu temizlik esnasında klima ilacı ve basınçlı su kullanılır. İç ünite evoparatörü özel solüsyonlarla dezenfekte edilir, hava geçişinin ve ısı transferinin daha sağlıklı gerçekleşmesi adına gerekli işlemler yapılır. Dış ünitenin ısı transferini daha verimli yapması için kondenser temizliği yapılır. Klimadaki gaz seviyesi ölçümlenir, gerektiği takdirde ilave yapılır.

Klima Bakım Servisi

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi klima bakım servisi olarak müşterilerimize bakımının ne denli önemli olduğunu her fırsatta vurguluyoruz. Hem maliyet açısından yüksek arızaların çıkmasının önlenmesi hem de cihazdan alınan verimin arttırılması için tedbir niteliğindeki bu bakım çalışmaları detaylı ve profesyonel bir şekilde yapılmalıdır.

Genellikle klima alındıktan sonra bakımının yapılması ihmal edilir, hatta gerek duyulmaz. Verimliliği zaman içerisinde yavaş yavaş düşmeye başladığı için, cihaz tamamen bozulmadığı takdirde kullanıcılar bu değişimi fark etmez; bu sebeple klima bakımı yaptırmak akıllarına dahi gelmez.

Klima bakım hizmetimizden sonra müşterilerimize periyodik bakım çalışmaları ile ilgili de bilgi veriyor ve yönlendirme yapıyoruz. Bakım çalışmalarının önemini anlatıp, bakım sonrası klimalarındaki veriminin arttığından ve ne zaman yapılması gerektiğinden bahsediyoruz.

Klima bakımı zamanının doğru takip edilmesi gereklidir; bakım çalışmaları kullanıcıların akıllarına geldiği zaman değil, periyodik aralıklarla yapıldığı takdirde klimanın verimini arttıracak ve ömrünü uzatacaktır.

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi klima bakım servisi olarak, evlerde kullanılan klimaların yılda iki kere bakımının yapılmasını önermekteyiz. Özellikle mevsim geçişlerinde bu kontrollerin yapılması önemlidir. Çünkü mevsim koşulları sebebiyle klimaların dış üniteleri kirlenir, filtreleri dolar ve temizlenmeye ihtiyaç duyar.

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi klima bakım servisi olarak klimalar için bakımının ne derecede önemli olduğunun farkındayız. Kullanıcılarımıza bakım servisini önermemizin altında bir çok önemli sebep yatıyor. En önemli sebep insan sağlığı için yararlı olmasıdır. Filtrelerde biriken toz ve kir, solunum problemi olan kişilerin olumsuz etkilenmesine sebep olacaktır.

Bizlerden klima bakımı hizmeti alarak polen ve bakterilerden kurtulabilir, daha temiz bir hava soluyabilirsiniz. Klima bakımı yaptırmak sadece sağlığınız için değil, bütçeniz için de faydalıdır. Denizli Klima Kombi Teknik Servisi olarak klima bakımı aşamalarında cihaz parçalarında herhangi bir aksaklık tespit ettiğimizde müşterilerimizi bilgilendiririz. Böylece maddi olarak zarar verebilecek arızaların da önü kesilmiş olur.

Klima bakımı yaptırdıktan sonra klimalarınız daha az elektrik harcar ve daha verimli çalışır, böylece bütçenize zarar vermemiş olurlar. Klimaların ömrü uzar, cihazınızı daha uzun zaman kullanabilirsiniz, üstelik düzenli bakımlar sonucu performansı ilk günkü kadar yüksek kalır.

Eğer klima bakımı zamanında yapılmazsa maalesef cihazınızdan aldığınız verim düşer, sağlığınız olumsuz yönde etkilenir ve klima içerisinde biriken toz, kir ve partiküller sebebiyle bulunduğunuz ortama kötü kokular yayılır. Elektrik faturalarında ise yüksek rakamlarla karşılaşmak kaçınılmaz hale gelir, bakımı yapılmayan klimalar normal şartlara göre %40 oranında daha fazla elektrik harcamaktadır.

Denizli Klima Kombi Teknik Servisi klima bakım servisi olarak sizlere bir telefon mesafesi uzaklıktayız; profesyonel ve markamızı temsil edebilecek nitelikte güvenilir personelimizle hizmet vermekteyiz. Klima bakımı denilince akla ilk gelen firma olmamızı sağlayan hizmet anlayışımızla, servis sonrası destek süreciyle de müşterilerimizin her daim yanındayız.